Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20191126 101050

Dnia 26 listopada klasy II, III oraz część uczniów z klasy V i VI udała się na wycieczkę na lotnisko Ławica w Poznaniu. W ramach Doradztwa Zawodowego uczniowie skorzystali z programu POZnaj Ławicę.

Czytaj więcej...

W dniu 22 listopada 2019r. odbyło się podsumowanie konkursu profilaktycznego na najciekawszą gazetkę ścienną pt. „Szanuj zdrowie, używkom powiedz STOP”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach. I kategoria to klasy I-III, II kategoria to klasy V-VIII.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 25 listopada reprezentacja naszych uczniów uczestniczyła w Mistrzostwach Gminy Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Halową, które zostały rozegrane w Nietążkowie. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn, które walczyły w systemie każdy z każdym.

Czytaj więcej...

20191122 084959 HDR

 

W dniu 22 listopada nasze przedszkolaki z młodszej i starszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem Misiem.

Czytaj więcej...

13 listopada w przedszkolu odwiedziła nas Pani Ratajczak. Bardzo dziękujemy mamie Szymona i Marcela za przeczytanie bajki i umilenie nam czasu.

Czytaj więcej...

plakat recykling

projekt

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bronikowie mieli wielką przyjemność uczestniczyć w ramach projektu „Niepodległość” w warsztatach prowadzonych przez pana Marcina Podemskiego z poznańskiego IPN-u.

Czytaj więcej...

W dniu 15 listopada 2019r. uczniowie klasy VIII uczestniczyli w warsztatach samopoznania, które zostały przeprowadzone przez panią Ewę Dzikowską – Julską, doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Lesznie.

Czytaj więcej...

IMG 20191113 115024

 

Dnia 13 listopada 2019r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, po raz kolejny wczesnym rankiem udali się wraz z p. Karoliną Frąk do Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna.

Czytaj więcej...